Вітаю Вас, Гість

Духневич Віталій Миколайович

 

 

Досвід по оптимізації діяльності та розвитку організацій та управління в промислових та підприємницьких організаціях

 

1 ‑

Розробка проекту впровадження системи мотивації персоналу для ВАТ «Агрокомбанк».

Київ

2 –

Проект «Вибори». В рамках реалізації Проекту була спланована і реалізована імітаційна сесія і здійснено відбір кандидатів для заповнення різних посад у структурі політичної виборчої кампанії.

Київ

3 –

Підготовка Проекту «Розробка програми інноваційних заходів щодо вдосконалення взаємодії департаментів та підструктур компанії« Квазар-Мікро». В рамках реалізації Проекту була проведена система заходів щодо впровадження.

Київ

4 –

Проблемно-інноваційна сесія з розробки заходів на тему: «Розробка проекту організаційної структури та управління компанією з урахуванням нових завдань» в компанії «Квазар-Мікро».

Київ

5 –

Підготовка Інноваційного Проекту «Розробка принципів презентації аналітичних матеріалів різного фінансово-економічного змісту» (case study) в компанії Квазар-Мікро ». В рамках реалізації Проекту була проведена навчально-кваліфікаційна гра і система тренінгів презентації.

Київ

6 –

Підготовка Проекту «Розробка механізмів вдосконалення і розвитку бізнес-процесів фабрики« Квазар-Мікро». Для реалізації Проекту підготовлена система заходів і сесія з впровадження.

Київ

7 –

Проблемно-інноваційна гра «Розробка моделі проведення переговорів і програм побудови співпраці з Intel».

Зеленоград

8 –

Сесія по розробці організаційного проекту розвитку Концерну Науковий Центр «Створення складального дивізіону і вихід на заплановані обороти, і ринкові завдання стратегії розвитку КНЦ».

Зеленоград

9 –

Розробка організаційно-управлінських заходів та підготовка Проекту «Програма розвитку заводу« Мікрон» на 2005-2008 рр.

Москва

10 –

Розробка організаційно-управлінських заходів: «Розробка проекту інтеграції Дистрибуції Квазар-Мікро в рамках Корпорації» (в рамках робіт проведена ігрова сесія)

Київ

11 –

Проведення сесії з впровадження «Вироблення стратегії Квазар-Мікро Системна Інтеграція (на підставі моделі Balanced Scorecard створення вартості)» (в рамках сесії проведено тренінги з Balanced Scorecard)

Київ

12 –

Інноваційно-діяльнісна сесія з вироблення узгодженого підходу до вибору стратегії розвитку на тему: «Підготовка проекту стратегії розвитку ІТ-ІКТ напрямків у Sitronics».

Зеленоград

13 –

Підготовка Проекту «Удосконалення механізмів управління та бізнес-процесів у зв'язку із завданнями перспективного розвитку компанії «Укрзолото». В рамках реалізації Проекту була проведена навчальна та організаційно-проектувальних сесія.

Київ

14 –

Інноваційно-діяльнісна гра з підготовки Проекту «Розробка механізмів впровадження нової системи управління Цукровим напрямком «УкрРос»

Київ

15 –

Інноваційно-діяльнісна сесія з вироблення узгодженого підходу до вибору стратегії розвитку на тему: «Стратегічні пріоритети Sitronics до 2010 року»

Київ

16 –

Підготовка Проекту «Розробка програми« Нові ідеї і ресурси розвитку бренду школи Оксфорд-клас». В рамках реалізації Проекту була проведена Інноваційна гра.

Київ

17 –

Розробка інноваційних заходів з реорганізації системи управління та підвищення ефективності бізнес-процесів в нових умовах діяльності (розширення мережі, корпоратизація компанії). В рамках реалізації Проекту була проведена Інноваційно-діяльнісна гра на тему: «Впровадження нової структури управління компанією «Укрзолото» та розробка критеріїв оцінки ефективності провідних бізнес-процесів».

Київ

18 –

Розробка механізмів і умов запуску нового бізнес-проекту. В рамках реалізації Проекту була проведена проектувальна сесія на тему: «Запуск Проекту Російський Ювелірний Стандарт».

Київ

19 –

Розробка Проекту з регламентного забезпечення впровадження проектного управління в ХК «Київміськбуд» (в рамках реалізації проекту було проведено масштабне дослідження з ключовими експертами - провідними фахівцями компанії і розроблені моделі основних бізнес-процесів)

Київ

20 –

Розробка Проекту «Розвиток Інноваційних ініціатив Персоналу щодо вдосконалення організаційного устрою компанії та розробка пропозицій підвищення ефективності діяльності« DeNovo »на Ринку». В рамках реалізації Проекту була проведена проектувальна сесія на тему: Удосконалення організаційної структури компанії і підготовка пропозицій за напрямками інноваційного розвитку ТОВ «DeNovo».

Київ

 

 

 

 

Розробка і проведення тренінгів та бізнес-семінарів

 

1 –

Тренінги навичок управлінської діяльності для середньої ланки менеджерів компаній «Квазар-Мікро»

Київ, Москва

2 –

Тренінг навичок управлінської діяльності для лінійних керівників «Квазар-Мікро»

Україна-Росія

3 –

Тренінг навичок ефективної комунікації і ведення переговорів для керівників проектів компанії «Квазар-Мікро»

Україна-Росія

4 –

Тренінг підготовки тренерів активістів громадських організацій

Кременчук

5 –

Тренінги розвитку базових навичок і психологічна підготовка до проведення Презентаційної діяльності для ТОП-менеджерів, регіональних представників компанії, співробітників відділів Головного офісу компанії «Укрзолото»

Київ

6 –

Тренінг розвитку базових навичок і психологічна підготовка до проведення Публічної діяльності для ТОП-менеджерів, регіональних представників компанії, співробітників відділів продажів компанії «Укрзолото»

Київ

7 –

Тренінг розвитку базових навичок і психологічна підготовка до проведення Переговорної діяльності - Школа Технологій Продажів для ТОП-менеджерів, співробітників відділів компанії «DeNovo»

Київ

8 –

Тренінг розвитку базових навичок і психологічна підготовка до проведення Переговорної діяльності - Школа Переговорів для ТОП-менеджерів, співробітників компанії «DeNovo»

Київ

9 –

Бізнес-семінар проблемної модерації для компанії «DeNovo» з розробки антикризових програм і заходів

Київ