обмеження в інтерпретації даних.
Форма для реєстрації: https://forms.gle/
Дослідження "Психологічні наслідки пандемії коронавірусної хвороби 2019-2020"
Представляємо вашій увазі частину результатів, отриманих під час опитування, що мало на меті виявити особливості реагування українського суспільства на ситуацію епідемічної загрози.
(Дослідження проводилося О. Кочубейник (лабораторія психології політико-правових відносин ІСПП) та Д. Яровим (Київська школа економіки)
Оскільки це експрес-інформація, а подальший аналіз буде представлено у публікаціях та доповідях співробітників лабораторії, то просимо враховувати два моменти: у дослідженні використовувалася стихійна вибірка (дослідження проводилося за допомогою гугл-форми, яка розповсюджувалася он-лайн), а також на те, що йдеться про «…настання різних подій в країні після епідемії», але «не внаслідок». (Останнє буде представлятися у подальших публікацій, позаяк потребує глибокого аналізу).
Ми висловлюємо щиру подяку всім, хто приймав участь у дослідженні та допомагав у поширенні анкети.
Матеріали дослідження "Психологічні наслідки пандемії коронавірусної хвороби 2019-2020"
Проведено заочний круглий стіл «Негативні психологічні явища в умовах воєнного конфлікту», 22 листопада – 6 грудня 2019 р., Інститут соціальної та політичної психології НАПН України. В обговоренні взяли участь 10 осіб. Питання які обговорювалися: 1) «Що, на Ваш погляд, найбільше порушилось у процесах соціальної ідентифікації громадян України у зв’язку із воєнними подіями на сході країни?» 2) «Яких першочергових заходів необхідно вжити для ефективної реінтеграції окупованих територій Донецької та Луганської областей в український соціокультурний та політико-правовий простір?» 3) «Яка психологічна допомога потрібна різним верствам населення щоб забезпечити досягнення порозуміння та відновлення соціальної злагоди?»
Результати роботи круглого столу висвітлено в електронному збірнику матеріалів круглого столу: Негативні психологічні явища в умовах воєнного конфлікту: матеріали виступів і пропозицій учасників заочного Круглого столу (22 листопада 6 грудня 2019 р.) [Електронний ресурс] / упор. В.М. Духневич. – К.: ІСПП НАПН України, 2019. – 43 с.: http://psy-lpr.at.ua/index/novini_ta_podiji/0-23
27.11.2018 р. спільно з лабораторією психології дезадаптованих неповнолітніх Інституту психології ім. Г.С. Костюка було проведено круглий стіл «Проблеми політико-правового самовизначення особистості в умовах воєнного конфлікту» (м. Київ), на якому було виголошено 13 наукових доповідей (6 було зроблено співробітниками лабораторії). В доповідях обговорювалися проблематика дослідження негативних психологічних явищ, поширених в українському соціумі у зв’язку з воєнними діями на сході країни та анексією Криму. Крім того, обговорення було розгорнуто навколо питань криміналізації та радикалізації молоді по відношенню до влади, поширеності аномійних процесів у суспільстві.. Круглий стіл дав змогу обмінятися досвідом в питаннях організації досліджень щодо негативних психологічних політико-правових явищ та феноменів.
Результати роботи круглого столу висвітлено в електронному збірнику матеріалів круглого столу: Проблеми політико-правового самовизначення особистості в умовах воєнного конфлікту [Електронний ресурс]: матер. круглого столу 27.11.2018 р. / упорядник В.М. Духневич. – К.: ІСПП НАПН України, 2019. – 61 с. – Режим доступу: http://psy-lpr.at.ua/Materials/ks-materiali-2018.pdf
********
Увага!
Ми організовуємо тренінг-телеміст: для психологів, волонтерів, що працюють з переселенцями, для педагогів шкіл, які стикаються з труднощами адаптації новоприбулих переселенців зі Сходу.
06.07.2015 (понеділок) о 19:00 відбудеться тренінг-телеміст з клінічним соціальним працівником Мадленою Розенблюм-Санчук (Ню-Йорк, США).
Місце проведення: м. Київ, вул. Андріївська, 15. Актовий зал
Запрошуємо на тренінг волонтерів і психологів, які працюють з переселенцями в містах України.
ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ ДЛЯ КИЄВА І ОБЛАСТІ
Інформація про тренера: Мадлена Розенблюм-Санчук (Ню-Йорк, США) - практикуючий психотерапевт і клінічний соціальний працівник з 25-ти річним досвідом роботи. Протягом багатьох років працювала в клініках Ню-Йорку, зараз зайсмається приватною практикою. Автор книг для батьків щодо виховання дітей: "Я, ти, наш дитина - дорослішаємо разом" http://www.labirint.ru/books/147977/ і "Виховуємо братів і сестер".